SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sivasspor maçındaki harika oyununun ardından Kasımpaşa maçında yine takımın en çok koşan ismi olmasına rağmen tutuk gözüken Samuel Holmen, oldukça iddialı. FB TV'ye konuşan İsveçli futbolcu, ligi zirvede bitireceklerine inandığını söyledi:

“Kendimi çok iyi hissediyorum, Forma giydiğim iki maçı da kazandık. Kendimi buraya ait hissediyorum. F.Bahçe'nin büyük bir kulüp olduğunun farkındayım. Burada en etkileyici olan şey ise taraftarlar. Bu taraftarların muhteşem olduğunu her seferinde daha iyi görüyorum.

HEPSİ ÇOK KALİTELİ

Biz bu ligdeki en iyi kadroya sahibiz. Çok önemli oyuncularımız var. Şu an için lig şampiyonluğu bizim tek hedefimiz. Söz konusu kadromuzda her oyuncunun çok kaliteli olduğuna dikkat çekmek isterim.

DÜNYA KUPASI HEDEFİ

İyi de bir kadro derinliği söz konusu. Her oyuncu kendi bölgesinde ne yapması gerektiğini bilen bir yapıda. Benim için bir numaralı rüya Fenerbahçe'de şampiyonluk yaşamak. Şampiyon olabilecek bir kalitede takımız. Hep beraber mücadele edip, takım halinde hareket ettiimiz müddetçe bunu başarabileceğimizi düşünüyorum. Bunun dışında milli takımımla 2014 Dünya Kupası'nda yer almak benim bir diğer büyük isteğim.”