SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Akhisar Belediyespor’u galibiyetinden dolayı tebrik etti.

Uygun, şunları söyledi:

“Hak ettikleri bir galibiyet aldılar. Biz Gaziantepspor olarak belli bir süreçten geçiyoruz. Sakat oyuncularımız yeni yeni iyileşmeye başladı. Son dakika transfer ettiğimiz oyuncuların takıma uyumu zaman istiyor. Puanlar almaya gelmiştik ama mağlup oldu. Sahada çok iyi hakem üçlüsü vardı, onları tebrik ediyorum.”

Uygun, Tahkim Kurulu’nun kendisine verilen cezayı indirmesiyle ilgili olarak, “Tahkim Kurulu benim açıklamalarımın tamamını dinledi. Orada ne birini tehdit ne de rencide edici bir şey vardı. Biz maçın hakemi hakkında yorum yapma hakkına sahibiz. O yüzden buraya çıkıyoruz. Olayın gerçek yüzünün ortaya çıkması mutluluk verici” diye konuştu.

Gaziantepsporlu Ekrem Dağ ise Gaziantepspor’a yakışmayan bir durum içinde olduklarını ancak morallerini bozmamaları gerektiğini belirterek, “Önümüzdeki haftalarda istediğimiz puanları kazanıp, yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.

Taşkın Çalış da kötü oynadıkları müsabakada mağlup olduklarını, bu müsabakayı unutup önlerindeki maçlara bakacaklarını söyledi.