SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

NE G.Saray Yönetimi, ne camia, ne de taraftar futbol takımının gidişatından memnun.  Hepsinin ortak kanısı TFF'nin Fatih Terim'e yaptığı teklif sonrası sadece hocanın değil tüm camianın dağıldığı. Konuyla ilgili AMK'ya konuşan bir G.Saraylı yönetici “G.Saray'ın önünü  böyle kesemeyeceklerini görecekler” ifadelerini kullandı. Abdullah Avcı'nın zorla istifa ettirilerek oyunun başlatıldığını belirten sarı-kırmızılı yönetici, G.Saray'ın bu döngüden de çıkacağını söyledi ve ekledi:

– ABDULLAH Avcı sonuna kadar gitseydi Terim'e teklifi şimdi yapamayacaklardı. Ama  galiba onlar için eğrisi doğrusuna denk geldi. 2 yıldır bizi nasıl durduracaklarını  düşünüyorlardı. Sonunda bunu karşımıza çıkardılar. ‘Cambaza bak' derken bizim ve hocamızın konsantrasyonunu bozdular. 3 haftada istediklerini elde ediyor gibi  görünebilirler… Ama hiç heveslenmesinler bizi durduramazlar.

– ONLARLA birlikte camia içinden de bu duruma sevinenler var. Kulağımıza gelenler hiç  hoş değil. Futbolcularımızı arayıp ‘Biz geliyoruz' diyen G.Saraylılar mevcut. Hepsinin ismini  açıklayacağız. Camia ve taraftar gerçekleri bilsinler. Her şeyin farkındayız. Türkiye'de  sporun öncüsü G.Saray'dır. Biz ayağa kalkarız. Kimse bizim önümüzü kesemez. Biz  G.Saraylıyız, Terim G.Saraylı.. Ortak paydada, yani G.Saray'da buluşuruz. Sonra herkes kaçacak delik arar.

Raşit ALTUN / AMK

Yayınlanma Tarihi:09:01,