SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Terim için şok sözler!

Galatasaray Genel Sekreteri Adnan Nas'tan Fatih Terim için Gitsin Fenerbahçe'yi de çalıştırsın, onlara da biraz zaman ayırsın” ifadesini kullandı.

Güncellenme: 13:18, 18/09/2013
Terim için şok sözler!

Real Madrid arşısında yaşanan ağır yenilgi Galatasaray’ı karıştırdı. Karşılaşmayı protokol tribününden izleyen yöneticiler arasında çatlak sesler çıkarken en flaş çıkış Genel Sekreter Adnan Nas’tan geldi. 2011’den beri başkan Ünal Aysal yönetiminde görev alan Nas, yenilgiden sorumlu tuttuğu teknik direktör Fatih Terim için hazmetmesi zor ifadeler kullandı.

SÖZLER TERİM’E KADAR GİTTİ

Yüksek sesle “Terim milli takıma gittiğinden beri halimiz ortada” diyen Adnan Nas bununla da kalmadı. “Kaç maçtır galibiyetimiz yok. Madem öyle gitsin Fenerbahçe’yi de çalıştırsın; onlara da biraz zaman ayırsın” diye isyan eden ve faturayı İmparator’a kesen Nas, protokol tribününde buz gibi bir hava esmesine neden oldu. Ancak yaşananlar bununla da bitmedi. Adnan Nas’ın protokol tribünündeki bu çıkışı Fatih Terim’e kadar gitti. Nas’ın sözlerini duyan bir kişinin sözleri kulübedeki Terim’e aktardığı öğrenildi.

‘EŞİ DE DOĞRULADI’

Bu sözler sarı-kırmızılı camiada büyük yankı uyandırırken, Adnan Nas’ın eşi Nesrin Nas da bu söylemleri twitter  hesabından ”Yalanlamaya gerek yok ki. Bu TFF operasyonuna sitemdir.GS’nin konsantrasyonu bozulmuştur.TFF istediği amaca ulaşmıştır.’ şeklindeki mesajıyla çıkan haberleri doğruladı.

Egehan ŞENGÜL .

Yayınlanma Tarihi:01:32,