SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeşil-beyazlı takımın resmi internet sitesi aracılığı ile taraftarlara seslenen Erkan Körüstan’ın yaptığı

Değerli Bursasporlular,

Taraftarımız ve Kulübümüz açısından çok özel öneme sahip olan bir maçı sahadaki olumsuz performans sonucu mağlubiyetle geride bırakmış olmak Yönetim Kurulumuzu derinden üzmüştür. “Mağlubiyet” Futbolun doğasında olan ve her Futbol Kulübünün zaman zaman yaşadığı bir sonuç olmakla birlikte, Büyük hedefler ile yola çıkmış Yönetimimiz için bu sonuç kolay kabul edilecek bir durum değildir.

Öncelikle Tüm taraftarımız bilmesi gerekir ki; Bu uzun lig maratonunda , takımımızın alacağı bu tür beklenmeyen ve istenmeyen sonuçlar, Başta şahsım olmak üzere hiçbir yönetici arkadaşımı Bu kente ve camiamıza yakışan Şampiyon bir Bursaspor oluşturma hedefinden geri döndürmeye yetmeyecek , aksine sürekli ve daha büyük başarılar için bizleri kamçılayacaktır.

Bu vesile ile bir durum tespiti yapmak gerekirse; Olağan üstü kongre neticesinde Bursaspor Camiası olarak karşı karşıya kaldığımız süreç; Başta transfer olmak üzere , yeni sezon hazırlıkları ve teknik kadro değişimi gibi son derece kritik konularda en kısa sürede en doğru seçimleri yapma gereği doğurmuştur.

Bu kısa süre zarfında Yönetim Kurulumuz , Bursasporumuzu Büyük hedeflere ulaştıracağına inandığımız ve Avrupanın En Kariyerli Teknik Direktörleri arasında yer alan Sayın Christoph Daum'u İş başına getirmiştir. Teknik direktörümüzün bu geçiş süreci sonucunda başarılı bir Bursaspor oluşturacağından yönetim kurulumuzun hiçbir kuşkusu yoktur.

Değerli Bursasporlular,

Şahsım ve Yönetim Kurulumuz Büyük hedefimiz olan Bursasporumuzu Şampiyonluğa ve Avrupaya taşımak için hiçbir fedakarlıktan kaçmaksızın yoğun bir çalışma temposu içindedir. Bu hedef için camiamızdan da beklentimiz sabır ve güvendir. Bizler birlikte olduğumuz sürece başaramayacağımız hiçbir zorluk aşamayacağımız hiçbir engel yoktur.

Bu duygu ve düşüncelerle Tüm camiamızı saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

 

ERKAN KÖRÜSTAN Yönetim Kurulu Başkanı

Yayınlanma Tarihi:18:46,