SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

En çılgın, en korkutan!

İngiliz Daily Mail, Şampiyonlar Ligi ile ilgili hazırladığı alternatif rehberde Fatih Terim'i en çılgın teknik direktör seçerken, en korkulan stat olarak da TT Arena'yı gösterdi

Güncellenme: 18:02, 17/09/2013
En çılgın, en korkutan!

Şampiyonlar Ligi’nde grup maçları için geri sayı sürerken, İngiliz Daily Mail’in hazırladığı alternatif rehberde Fatih Terim ile TT Arena’ya geniş yer verildi. Gazetenin yaptığı değerlendirmede Fatih Terim, 32 takımlı organizasyonun en çılgın teknik direktörü olarak gösterildi. Bu unvan için Jose Mourinho ve vatandaşı Benfica’nın hocası Jorge Jesus’un da aday olabileceği ancak İmparator lakaplı tecrübeli çalıştırıcı en çılgın teknik direktör ödülünü kimseye kaptırmayacağı bildirildi. Fatih Terim’in geçen sezon 9 maç ceza aldığı Mersin İdmanyurdu maçına atıfta bulunulurken, İmparator’un sahalarda futbol talk show yaptığı ifade edildi.

Sıkı dur Bale…

En korkutan stadyum konusunda da TT Arena’nın rakiplerini açık ara geride bıraktığı kaydedildi. Yazıda Shakthar Donetsk’in maçlarını oynadığı Don Bass Arena ile Marsilya’nın sahası Veledrome’da taraftarların oluşturduğu ambiansın da fena olmadığı ancak TT Arena’daki atmosferin herkesin önünde olduğu bildirildi. Ali Sami Yen Stadı’nın artık geçmişte kaldığını düşünenlerin yanıldığının altı çizilirken, Premier Lig’den Real Madrid’e dünya transfer rekorunu kırarak imza atan Galli yıldız için de “Sıkı dur Bale” uyarısı yapıldı.

Yayınlanma Tarihi:17:56,