SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Biliyorsunuz, şu sıralar herkesin gözü Salih Uçan'ı arıyor. Geçen sezon Aykut Kocaman döneminde sık sık forma şansı bulan ve Spor Toto Süper Lig'de attığı enfes gollerle deplasmanda 6 puan kazandıran, bunun üzerine bir de Plzen'e karşı bulduğu golle takımını Avrupa Ligi'nde çeyrek finale uçuran 19 yaşındaki yıldız, Ersun Yanal döneminde kayıplara karışmıştı.

Ve oyuncunun oynamaması da özellikle Yanal'ın üzerinde büyük bir baskı oluşturdu. Tecrübeli hoca için “1 yıl kontratı olduğundan gençlere şans tanıyamaz” yorumları da yapıldı.

Taraftara müjde!

Fakat durum hiç de böyle değil. Ersun Hoca, kimseye hesap vermeyi seven bir insan değil. Eleştirilere kulaklarını tıkamış durumda ama dostları da kendisine Salih'i sorunca, konuyla ilgili açıklama yapma isteği duydu. Verdiği cevabı duyunca eminiz ki F.Bahçeli taraftarlar da çok sevinecek:

‘Herkes görecek'

“Herkes beni eleştiriyor, şans tanımayacağımı söylüyor. İdman konusunda iyiyimdir. Oynattığım takımlar fizik gücüyle ön plana çıkmıştır. Şu an bu birikimimi Salih için özel olarak kullanıyorum. Ona öyle kondisyon ve dayanıklılık idmanları yaptırıyorum ki, sahaya çıktığında göreceksiniz. Yere nasıl sağlam bastığını siz de göreceksiniz.”

Eser ERENLER