SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sow krizi bitti!

AMK’nın dün de açıkladığı gibi Ersun Yanal ile Senegalli oyuncu, özel olarak görüştüler ve işi tatlıya bağladılar. Ersun Hoca, Sow’u K.Paşa maçında 11’de oynatacak.

Güncellenme: 08:38, 13/09/2013
Sow krizi bitti!

Medyada 2 gündür bir Ersun Yanal-Moussa Sow yanlışı dolaşıyor. İddiaya göre Yanal, milli takımdan dönen Senegalli oyuncuya yüz vermemiş ve beklenen görüşmeyi de yapmamıştı. Fakat durum böyle değil. AMK'nın dünkü manşetinde de yer aldığı gibi ikili, Sow döndükten 1 gün sonra tesislerde özel bir görüşme yaptı.

Bu görüşmede Ersun Yanal'a “Çok çalışıp formamı geri alacağım” diyen yıldız isim, hocası tarafından affedildi ve tekrar 11'e döneceği de Sow'a müjdelendi. Yani anlayacağınız, Spor Toto Süper Lig'de pazartesi günü deplasmanda oynanacak olan Kasımpaşa maçında Moussa Sow sahada olacak, Webo, Kadlec, Cristian ve Yobo tribüne çıkacak.

ARALARINI TWITTER GERMİŞTİ

Bilindiği gibi Yanal, oyuncuyu Sivasspor maçında kadroya almamış, Senegalli yıldız ise twitter hesabından “Niye oynamadığımı bilmiyorum, çok üzgünüm” göndermesini yapmıştı. Ardından basın toplantısında “Sow gelecek bize konuşacak. Medyaya konuşursa biz de gerekeni yaparız” diyen Yanal, oyuncusuna gözdağı vermişti.

Eser ERENLER / AMK