SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Merak etmeyin, elimizden geleni yapacağız!’

F.Bahçe'nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt, Hollanda Milli Takımı olarak, Macaristan maçında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Güncellenme: 16:56, 12/09/2013
‘Merak etmeyin, elimizden geleni yapacağız!’

G.Saray ve F.Bahçe’nin Hollandalı yıldızları Wesley Sneijder ile Dirt Kuyt, Türk Telekom’un konuğu olarak  İnteraktif Pazarlama Zirvesi’ne konuk oldular. Türkiye ve İstanbul’u çok sevdiklerini dile getiren iki Hollandalı, burada yaşamanın büyük bir keyif olduğunu dile getirdi.

Panelde açıklama yapan Wesley Sneijder, “Maçlardan önce sürekli görüşüyoruz. Günlük hayatımızda da bir araya geliyoruz. Tabi ki bu rekabeti fazla abartmamak gerek” derken, Kuyt, “Buradaki rekabet üst düzeyde. İkimiz de işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

HİÇ MERAK ETMEYİN!

Dirk Kuyt, bir katılımcının, “Dünya Kupası’na gidebilmemiz için Hollanda Milli Takımı’nın Macaristan’ı yenmesi gerekiyor. Bizim için bunu yapacak mısınız?” sorusuna Türk futbolseverleri sevindirecek bir yanıt verdi. Kuyt, “Dünya Kupası’na gitmeyi garantiledik. Ama hiç merak etmeyin. Elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

KADIKÖY’DE KAZANACAĞIZ!

Küçük bir taraftarın, “Kadıköy’de ne zaman galip geleceğiz” diye sorduğu Sneijder ise sarı-kırmızılı taraftara, “Önümüzdeki ilk maçta bunu göreceksiniz” yanıtını verdi.

Yayınlanma Tarihi:16:23,