SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tek maçlı eleme usulüne göre oynanan 1. tur karşılaşmaları, yarın Bingöl Şehir Stadı’nda, saat 15.00’te başlayacak Muş Ovasıspor-Erzincan Refahiyespor maçıyla tamamlanacak.

Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:

Beylerbeyispor – Anadolu Üsküdar 1908 Spor…………………………………( 2 – 1 )

Tuzlaspor – Localtime Fatih Karagümrük………………………………………..( 1 – 2 ) (uzatmalarda)

Sancaktepe Belediye Spor – İstanbulspor……………………………………….( 1 – 2 )

Çıksalın Spor – Maltepespor…………………………………………………………( 2 – 1 )

Ümraniyespor – Silivrispor…………………………………………………………….( 0 – 1 )

Darıca Gençlerbirliği – Kocaelispor…………………………………………………( 4 – 6 ) (penaltı atışları sonucunda)

Derince Belediyespor – Sakaryaspor………………………………………………( 2 – 0 )

Bursa Nilüferspor – Orhangazispor………………………………………………….( 0 – 2 )

Ankarademirspor – Şekerspor……………………………………………………….( 1 – 0 )

Keçiörengücü – MKE Kırıkkalespor………………………………………………..( 5 – 0 )

Adliyespor – Hacettepe Spor………………………………………………………….( 0 – 3 )

Edirne Spor Gençlik – Tekirdağspor……………………………………………….( 3 – 0 )

Beyköy Belediyespor – Gölcükspor………………………………………………..( 3 – 4 )

Armutlu Belediyespor – Yeşil Bursa……………………………………………….( 0 – 1 )

Zonguldak Kömürspor – Bartınspor………………………………………………..( 3 – 4 ) (penaltı atışları sonucunda)

Tosya Belediye Spor – Ayancık Belediyespor…………………………………( 3 – 2 )

Çorum Belediyespor – Ünyespor……………………………………………………( 2 – 1 )

Merzifonspor – 1930 Bafra Spor…………………………………………………….( 1 – 3 )

Nevşehir Spor Gençlik – Sivas Dört eylül Belediyespor…………………….( 2 – 1 )

Yeşil Kırşehir Spor – Yimpeş Yozgatspor………………………………………..( 1 – 0 )

68 Yeni Aksaray Spor – Niğde Belediyespor……………………………………( 1 – 2 )

Karaman Belediyespor – Kayseri Şekerspor……………………………………( 2 – 0 )

Trabzon Akçabat Futbol Kulübü – Arhavi Spor…………………………………( 4 – 1 )

Düzyurspor – Arsinspor………………………………………………………………..( 1- 2 )

Bayburt Grup Özel İdare – Iğdır Gençlerbirliği Spor………………………….( 2 – 0 )

Göle Belediye Spor – Erzurum Büyük Şehir Belediyesi Spor……………..( 0 – 3 )

Belediye Bingölspor – Elazığ Belediyespor……………………………………..( 0 – 3 )

Cizre Basra Spor – Tatvan Gençlerbirliği Spor…………………………………( 1 – 2 )

Belediye Vanspor – Siirtspor…………………………………………………………( 1 – 0 )

Batman Petrolspor – Girmeli Belediye Spor…………………………………….( 3 – 0 )

Yeni Diyarbakır Spor – Adıyamanspor……………………………………………( 4 – 1 )

Kırıkhanspor – Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor………………..( 1 – 2 )

Osmaniye Spor 2011 – Payas Belediyespor 1975……………………………( 4 – 2 ) (penaltı atışları sonucunda)

Ispartaspor – Bucak Belediye Oğuzhanspor……………………………………( 0 – 5 )

Uşak Sportif Gençlik Spor – Denizli Büyükşehir Belediyespor……………( 5 – 4 ) (penaltı atışları sonucunda)

Bergama Belediyespor – Balçova Belediye Spor……………………………..( 2 – 1 )

Menemen Belediye Spor – Ayvalıkgücü Belediyespor………………………( 3 – 1 )

Manavagat Evrenseki Spor – Tekirova Belediyespor………………………..( 4 – 2 ) (uzatmalarda)

Kızılcabölükspor – Elibol Sandıklıspor……………………………………………( 1 – 0 ) (uzatmalarda)