SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ibrahimovic yine olay yaratacak!

Zlatan İbrahimovic yine olay yaratacak açıklamalarda bulundu. İsveçli yıldız Guardiola'dan Bale'in bonservis ücretine kadar olay açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 16:41, 11/09/2013
Ibrahimovic yine olay yaratacak!

Paris Saint-Germain’in İsveçli yıldızı Zlatan İbrahimovic, eski teknik direktörü Guardiola hakkında olay yaratacak açıklamalarda bulundu. BBC’ye konuşan Ibrahimovic, Inter’de birlikte çalıştığı Jose Mourinho ile çalışmanın oldukça keyifli olduğunu, Portekizli çalıştırıcının kendisini bir ‘aslan’a dönüştürdüğünü söyledi.

Aynı sözleri Pep Guardiola için söyleyemeceğini belirten Ibrahimovic, İspanya’daki hayatının çok iyi olduğunu ancak eski hocası Guardiola’nın kendisiyle hiç iletişim kurmadığını dile getirdi ve “Birgün onun odasına girdim, kahve içiyordu. Ben odaya girdiğimde kahveyi yarım bıraktı ve dışarıya çıktı. O an problemin ben değil o olduğunu anladım” diye konuştu.

“ONUN ÖNÜNDEKİ KUTUYU TEKMELEDİM…”

Bir Villareal maçının ardından soyunma odasında yaşananları da anlatan Ibrahimovic, “Maçın ardından soyunma odasına girdim ve bağırmaya başladım. Ona, ‘Sen futbolcularınla konuşmaktan korkan birisin’ diye bağırdım. Önündeki kutuya vurdum, tekmeledim” ifadelerini kullandı. Ibrahimovic, kendisinin bu hareketinin ardından Guardiola’nın kutuyu alarak yerine koyduğunu ve sessiz kaldığını söyledi.

BALE’İ DE BOŞ GEÇMEDİ

Real Madrid’e tarihi bonservis ücretiyle transfer olan Galli yıldız Gareth Bale hakkında da konuşan Ibrahimovic, “Dünyada ben dahil 100 milyon euro edecek bir futbolcu yok” dedi. Bu ücretin, Galli yıldızı büyük bir baskı altına alacağını ifade etti.

Yayınlanma Tarihi:16:40,