SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo ve Isco oynayabilecek mi?

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi Grubu'ndaki rakibi Real Madrid'in yıldız oyuncuları iyileşti. Ronaldo ve Isco, Salı günü G.Saray mücadelesinde kadroda olacak.

Güncellenme: 13:11, 10/09/2013
Ronaldo ve Isco oynayabilecek mi?

Şampiyonlar Ligi’nde heyecan 17 Eylül Salı günü başlayacak. Devler Ligi’ndeki tek temsilcimiz Galatasaray da ilk karşılaşmasını İspanyol devi Real Madrid ile Türk Telekom Arena’da oynayacak.

Yıldızlar topluluğunda Cristiano Ronaldo ve Isco, milli takımlarında Cuma günü oynadıkları karşılaşmalarda sakatlandı. İki futbolcu da kulübe dönerek tedavilerine derhal başladı. Yapılan ilk haberlerde Galatasaray karşılaşmasında oynamaları şüpheli görünün yıldızların tedavileri devam ediyor.

İspanyol ekibinin doktorlarının yaptığı kontroller sonrasında Ronaldo’nun hafta sonu oynanacak olan Villarreal karşılaşmasında sahadaki yerini alabilecek. Böylelikle Portekizli yıldız, Salı günü Galatasaray mücadelesinde de ilk 11’de olacak. Sezon başında Malaga’dan transfer edilen ve oynadığı futbolla beğeni toplayan Isco ise Villarreal karşılaşmasının kadrosuna alınmayarak riske edilmeyecek.

Tedavisine devam edilecek olan İspanyol yıldız, Galatasaray karşılaşması için İstanbul’a getirilecek 18 kişilik maç kadrosunda yer alacak. Fakat Isco’nun ilk 11’de yer alması kesin değil.