SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursa’ya geleli daha 1 hafta olmadı, ancak Colin Kazım kısa sürede hocası Christoph Daum'un güvenini kazandı. Kanatlarda yaşanan problem yüzünden uzun uğraşlar sonucunda kadroya katılan milli futbolcu, kısa sürede Bursaspor'a alıştı. Galatasaray ile iyi bir kamp dönemi geçirdiği için hazır olarak Timsah'ın kadrosuna katılan başarılı futbolcu, kritik Beşiktaş maçında ilk 11'de sahaya çıkacak. Teknik direktör Daum, sağ tarafta milli oyuncuya forma verecek.

ORUCU BOZACAK

Bu maç hem Kazım hem de Bursaspor için çok önemli. Beşiktaş karşılaşmalarının Bursaspor açısından farklı bir öneme sahip olmasının dışında şimdiye dek 9 kez Beşiktaş'a rakip olan Kazım, siyah-beyazlı takıma karşı ilk golünü Bursa'da atıp orucu bozmak istiyor. Yıldız futbolcu böylece taraftarın önüne çıkacağı ilk maçta iyi bir performans sergileyip, tribünlerin kalbini fethetmek amacında.

ŞAMİL VE YASİN YANYANA

Belluschi sakat olduğu için Daum, orta alanda Yasin ile Şamil'i birlikte oynatacak. Sağda Kazım, solda Tuncay görev yapacak. İleride ise Batalla ile Pinto gol silahı olacak. Tabii Alman hoca oyunu tutmak için Tuncay'ın yerine savunma özelliği daha fazla olan Murat'ı da oynatabilir.

Yayınlanma Tarihi:09:04,