SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alper Potuk dışında hiçbir yıldızını göndermeyen Kırmızı Şimşekler, N'Diaye, Bienvenu ve Erman Kılıç gibi bomba isimler aldı. Es-Es, şimdiden 3 büyüklere korku saldı.

Alper Potuk dışında hiçbir yıldızını satmayan Es-Es, sıkıntılı mevkiileri de önemli oyuncularla doldurdu. Zaten Alper'i de Halil Ünal yönetimi Fenerbahçe'ye göndermişti.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın kafasındaki 11 son takviyelerle birlikte iyice şekillendi. Kalede eldivenler Boffin'in. Savunmanın sağında Veysel Sarı oynuyor, ortada Diego ile Akaminko, sol bekte ise genç Tarık Çamdalı. Veysel'in alternatifleri Sezgin, Tanju Kayhan. Stoperde ise Servet Çetin ile Mahmut Boz hazır kıta bekleyen isimler. Solda ise tecrübeli Dede ve genç Serol da oynayabilir.

ALTERNATİFİ BOL KADRO

Orta alanda N'Diaye'nin forması garanti. Sakatlığı geçen Hürriyet ile göbekte oynayacaklar. Önlerinde yeni transfer Erman Kılıç kullanılacak. Erman'ın alternatifleri yeni transfer Jorquera ile Özgür Çek. Aynı şekilde orta alanda da Aytaç Kara, Erkut Şentürk, Tello ve Causic forma için mücadele edecek.

TARAFTAR İNANIYOR

Sağ tarafta Karama'nın, solda ise Erkan Zengin'in yeri garanti. İleride Bienvenu ve Necati Ateş form durumlarına göre gol silahı olacak. Genç oyuncular Okan ile Bertul da alternatifleri. Kısacası Es-Es çok can yakacak bir 11'e ve hocaya sahip. Üstelik taraftar da tam gaz takımın arkasında.

Safa Can KONUKSEVER / AMK