SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim'in Milli Takım Teknik Direktörü olması uzun süredir birbirinden kopuk olan takımı da birbirine yakınlaştırdı. İyi bir G.Saraylı olmasına rağmen milli takıma kesinlikle kulüpçü kimliğini getirmeyen, eğer getiren olursa anında cezasını kesen, kırmızı-beyazdan başka renge tahammülü olmayan Terim, daha ilk idmanında tüm takımın dertlerini çözdü.

GÖNÜL DE HAYRANI

Hangi futbolcu formda, hangisi mutsuz, hangisi oynamak istiyor, hepsini oyuncularının gözünden anlıyan Fatih Terim, ‘hasta' derecede F.Bahçeli olmasıyla bilinen Volkan Demirel'i bile kendisine hayran bırakmış durumda.

Milli file bekçisi, önceki günkü maçın ardından kendisine Fatih Terim'i soranlara, “O Türk futbolunun hoca anlamında her şeyi. Türk futbolunun imparatoru. Bu ülkeye hizmetleri ortadadır. Futbolcunun halinden anlayan çok önemli bir isim” ifadesini kullandı.

Daha önce bir F.Bahçe-G.Saray derbisinin ardından Fatih Terim'e sarıldığı için kendi taraftarı tarafından eliştirilen F.Bahçeli Gökhan Gönül de tam bir Terim hayranı ve tecrübeli teknik adamın da takım içinde en çok sevdiği isimlerden biri.

Eser ERENLER/AMK