SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

1423 gün sonra Milli Takım'ın başında yeniden sahaya çıkan Fatih Terim'in varlığı Andorra maçının belki de tek heyecanıydı. Gözümüz Kayseri'de kulağımız Bükreş'teydi. Macaristan'ın Romanya'yı yenmesi halinde Andorra maçının sonucunun bir önemi kalmayacaktı. Romanya 2. dakikada öne geçti, 31. dakikada fişi çekti. Romanya galibiyeti bizim için kötünün iyisiydi…

Umut'lar sürdü…

FATİH Terim'in Galatasaray'da çalıştığı golcüleri Umut ve Burak başroldeydi. Kayseri'de yıllardır arzuladığımız milli takım yine sahada yoktu ama “Umut” vardı. Umut Bulut attığı 3 golle maça damga vurdu. Umut'un yanı sıra Gökhan Töre de maçın en etkili oyuncusuydu. Lige de iyi başlayan Gökhan yaptığı 3 asistle yıldızlaştı. Burak Yılmaz, yine etkisiz oynadığı maçta en iyi bildiği işi yaptı ve golünü attı. Arda'nın, Gökhan Gönül'ün ve Caner'in performasları da iyiydi. Maçın arzulu oyuncusu Arda Turan'ın golü ile Kayseri'de perde kapandı.

Final Romanya'da

OYNADIĞIMIZ futbol iki takım arasındaki fark kadar büyük değildi belki ama Romanya deplasmanı öncesi moral verdi. Hem Rumenler hem de biz kazanınca salı günü deplasmanda oynayacağımız Romanya karşılaşması Milli Takım için “Ya tamam ya devam” maçı haline geldi.

BURSA'DA Ermenistan galibiyetiyle Milli Takım'a veda eden Fatih Terim, Kayseri'de Andorra galibiyeti ile start verdi.

HAYDİ hocam tüm Türkiye senden bir mucize daha bekliyor…