SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sivasspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan F.Bahçe teknik direktörü Ersun Yanal, Sow’u kadroya almamasının taktiksel bir hamle olduğunu ifade ederken ,futbolcunun sosyal medya aracılığıyla takımda yer almamasını dile getirmesini sert bir dille eleştirdi.

Sow’un twitter aracılığı ile ”Neden kadroya alınmadığım hakkında hiçbir bilgim yok. Kendimi çok kötü hissediyorum. Ama elhamdülilah. I love Fener’ mesajını yazmasının hatırlatılmasının üzerine ise Yanal, ‘Sow’un böyle bir lüksü yok. Biz sorunlarımızı yüz yüze konuşuruz. Eğer kendisi bunu medya üzerinden yapmayı tercih ederse de gerekeni yaparız. Kendisi kadroda neden yer almadığını biliyor.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Sivasspor maçında oynanan futbol ve alınan galibiyetten ötürü memnuniyetini dile getiren Yanal, ”CAS kararından sonra çok anlamlı bir galibiyet oldu. Buna ihtiyacımız var. Her koşulda bize destek veren taraftara teşekkürler. Oyuncularım istediğim her şeyi yapmaya çalışıyor. Ama bu iki golü yememeliydik. Bunu tartışacağız. Her maç gelişiyoruz ama bugünkü oyun bize yetmeyecek. Holmen’in sorununu çözmemiz iyi oldu. Bütün oyuncularımız elinden geleni yapıyor. Bugün hepsi çok iyi oynadı Holmen de bunlardan bir tanesi.” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:21:37,