SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA’nın Beşiktaş’a vermiş olduğu 1 yıl süre ile Avrupa Kupaları’ndan men cezasının CAS tarafından da onaylanmasının ardından İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

NTVSpor canlı yayınına telefonla bağlanan Çebi, UEFA’dan henüz ceza almadıklarını ve üzerlerinde şu an için tedbir kararı olduğunu söyledi.

Bir sezonluk emeklerinin boşa gitmesinden dolayı oldukça üzüntülü olduklarını vurgulayan Çebi, ‘UEFA’daki süreç henüz bitmiş değil. Biz şu an ceza almadık, üzerimizde bir tedbir kararı var. Duruma göre UEFA’nın son kararını bekleyerek yol haritamızı çizeceğiz. Böyle bir karardan etkilenmemek mümkün değil; fakat futbolcularımız bu hadiseyi unutmak için ellerinden geleni yapıyor” dedi.

‘BUTTNER YA DA HOLEBAS’

Transfer çalışmalarına da değinen Ahmet Nur Çebi, “Sol bek konusunda arayışlarımız sürüyor. Olumlu görüşmeler var. Holebas ve Büttner’in üzerine yoğunlaşmış durumdayız. Transfer döneminin sonuna kadar birini alma planı içerisindeyiz. İstemek değil sonucu önemli. İnşallah alacağız.” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:19:28,