SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’den Olağanüstü Genel Kurul kararı!

CAS'ın , 2 yıllık Avrupa Kupaları'ndan men cezasını onamasının ardından toplanan Fenerbahçe Yönetim Kurulu, Olağanüstü Genel Kurul kararı al

Güncellenme: 21:51, 29/08/2013
F.Bahçe’den Olağanüstü Genel Kurul kararı!

F.Bahçe Spor Kulübü, Olağanüstü Genel Kurul kararı aldı.

Sarı-lacivertli ekibin internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu, 29.08.2013 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında, seçimli olağanüstü genel kurul kararı almıştır.

İlk toplantı tarihi olarak, 26 Ekim 2013 belirlenmiştir. Tüzük gereği belirlenen ilk Olağanüstü Genel Kurul tarihinde çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 2 Kasım 2013 tarihinde yapılacaktır. Genel Kurul toplantı gündemi, ilerleyen günlerde belirlenecek ve kamuoyu ile paylaşılacaktır. Kararın, tüm Türkiye ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

AZİZ YILDIRIM ADAYLIĞINI KOYMAYACAK

F.Bahçe Yönetim Kurulu'ndan dün seçim kararı çıktı ama herkes Aziz Yıldırım'ın aday olup olmayacağını merak ediyor. Başkan Yıldırım da yakın çevresine konuyla ilgili düşüncelerini aktardı. En son UEFA'nın F.Bahçe'yi 2 yıl Avrupa kupalarından men etmesinin CAS'ta onanmasının ardından Yıldırım da 15 senedir oturduğu başkanlık koltuğunu bırakmaya karar verdi. Çok yorulduğunu dile getiren F.Bahçe Başkanı, yapılacak olağanüstü genel kurulda adaylığını koymayacak.

YIPRANMAK İSTEMİYOR

Yargıtay'ın kendisiyle ilgili kararı onaması halinde zaten başkanlık yapma şansı kalmayacak olan Yıldırım, bu ihtimali de göz önünde bulunduruyor. Daha fazla yıpranmak istemeyen Yıldırım, şu an için başkanlığı yeniden istemiyor.

Yayınlanma Tarihi:18:07,