SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tromsö Teknik Direktörü Agnar Christensen, Beşiktaş ile oynadıkları UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, karşılaşmanın son 15 dakikasında baskı kurduklarını ifade ederek, “Birkaç pozisyon bulduk ama gol yapamadık. Öğrencilerim iyi mücadele etti onları kutluyorum” dedi.

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’nin (CAS) yarın Beşiktaş’la ilgili kararını açıklayacağının hatırlatılıp, bunun kendilerini nasıl etkilediğinin sorulması üzerine Norveçli teknik adam, “Biz CAS kararını düşünmüyoruz. Bizi etkilemedi. En iyi şekilde oynamak için sahaya çıktık. CAS kararı için yarını bekleyip göreceğiz” diye konuştu.

Bir basın mensubunun, UEFA’nın Beşiktaş Kulübü’nden yarınki kura çekimine gelmemelerini istediğini, kendilerine de herhangi bir çağrıda bulunulup bulunmadığını sorması üzerine Christensen, “UEFA’dan herhangi bir haber almadık. Beşiktaş’a saygı duyuyoruz, iyi bir antrenörünüz ve takımınız var. Biz CAS kararı ile ilgilenmedik, tek düşüncemiz maçtı” diye yanıt verdi.