SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Okul projesinin nasıl gerçekleştirdiğini anlatan Iğdır Beşiktaşlılar Derneği üyesi Murat Hasras şöyle konuştu; ‘Aralık Kaymakamı Tolga Kamil Ersöz ile Iğdır’da Beşiktaş Derneği kurduk. Daha sonra Kaymakam Tolga Bey’in de hayali olan Iğdır’da okul projesini gerçekleştirdik. Iğdır’ın Aralık ilçesinde Ağrı dağı eteklerinde bulunan Yenidoğan köyünde 4 derslik, Ermenistan sınırı yakınlarında bulunan Ramazan kent köyünde 4 derslik ve Aşağı toprak köyünde 2 derslik olarak olmak üzere tüm taraftarımızın katkılarıyla Beşiktaş okullarının bitirilmesi işini üstlendik.’ diye konuştu.

BEŞİKTAŞLILAR’DAN YARDIM BEKLİYORUZ

Beşiktaşlılar Derneği üyesi Murat Hasras, başta Iğdır’ olmak üzere bir çok köyde okul yapmak için siyah-beyazlı taraftarlardan yardım istedi.  Beşiktaşlı taraftarların yardımlarını beklediğini dile getiren Hasras, ‘Beşiktaş taraftarı her zaman böyle büyük projelerde yer aldı. Genç Kartallarımız için de herkesin yardımlarını bekliyoruz.’ diye konuştu.

Iğdır’da yardım projesi kapsamında bir çok okul inşaat eden yardımsever Beşiktaş taraftarları yardım bekliyor.

Sizlerde siyah-beyazlı taraftarların başlatmış olduğu kampanyaya yardımda bulunarak bir çok Genç Kartallar’ın okumasına yardımcı olabilirsiniz.

Yardım için hesap numarası aşağıdadır.

 

 

Yayınlanma Tarihi:16:26,