SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son söz UEFA’nın

CAS'ın Fenerbahçe hakkındaki nihai kararının ardından UEFA durum değerlendirmesi için acil toplanıyor. UEFA İcra Kurulu yarın öğleden Monaco'da bir araya gelip, sarı-lacivertlilerin bu sezon Avrupa'da olup olmayacağına karar verecek. F.Bahçe, büyük bir olasılıkla Avrupa Ligi'ne devam edemeyecek.

Güncellenme: 13:34, 28/08/2013
Son söz UEFA’nın

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’nin (CAS) Fenerbahçe’nin 2 yıllık Avrupa Kupaları’ndan men cezasını onamasının ardından konuyu değerlendirmeye alan UEFA yarın toplanıyor.

Şampiyonlar Ligi kura çekimi için Monte Carlo’da bulunan İcra Kurulu yarın öğleden sonra acil olarak toplanacak. CAS’ın kararı hakkında görüşecek olan UEFA yönetimi, sarı-lacivertlilerin bu sezon Avrupa’da olup olmayacağı konusunda kesin kararını bildirecek.

UEFA’nın sarı-lacivertlileri bu sezondan itibaren 2 yıl Avrupa Kupaları’na almayacağı öğrenildi. F.Bahçe, büyük bir olasılıkla Avrupa Ligi’ne devam edemeyecek. Türkiye Süper Lig’inden Bursaspor, Kayserispor ve Kasımpaşaspor’dan birinin Avrupa Ligi’nin grup aşamasına katılması bekleniyor.

AMK ÖZEL

Yayınlanma Tarihi:13:06,