SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sol beke Gülşen!

27 Ağustos 2013

Maçın sonucunu boş verin… Sonuçta ligin başı; alınan galibiyete rağmen yenilen gollerin getirdiği eksi averaj ilerleyen haftalarda telafi edilir. Asıl önemli olan Avusturya kampının (Temmuz ortası) başından bu yana “haftaya biter” denilen sol bek oyuncusunun nerede olduğu!

Şimdi buradan siyah-beyazlı yönetime soruyorum! Bu adam nerede? Brezilya'da mı, İngiltere'de mi, Yunanistan'da mı? Yoksa bilmediğimiz başka bir yerde mi? Kİmsenİn “Ama elde bu kadar sol bek var” diyeceğini sanmıyorum. Yine de elde bulunan mevcut sol beklere ve bu oyuncularla ligin devam edip edemeyeceğine bakalım: Kayseri Erciyes'e karşı oynayan Ersan, sol bek olmadığının kendisi de farkında. Geçen sezondan sakatlıkları bulunan İsmail ve Uğur'un ne zaman dönecekleri hala soru işareti. Kampın yıldızlarından olan Tanju'nun ise niye kadroya giremediği ise çok fazla soru işareti içeren bir durum.

HATALAR SİLSİLESİ

Hal böyle olunca transfer de kaçınılmaz oluyor ama transferi yapacak olan yönetim de üç kuruşun hesabını yapalım derken takım 1 kişi eksik oynuyor. Şimdi soracaksınız “Peki başlıkta yer alan Gülşen kim?” diye. Hani şarkıcı Gülşen var “yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz hop ordayım” diyor bir şarkısında. İşte o Gülşen'i alsınlar. 1 hafta beklemek zorunda da kalmazlar, hop gelir!

Maç mı? Geçen sezon oynanan maçlardan birinin kasetini izleyin fazla fark göremeyeceksiniz… Yapılan basit hatalar, son dakikalara kadar taraftarın yediği tırnaklar,

Büyükler içinde sadece Beşiktaş'a yapılan hakem hataları…

Ama bir şeyi de unutmamak lazım; Bilic'in takıma değen sihirli değneği! Ya o da olmasaydı?

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek