SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İspanyol kadınlarının gözdesi

Atletico Madrid'in başarılı çalıştırıcısı Diego Pablo Simeone, yeşil sahalardan sonra kadınlarında bir numaralı teknik direktörü oldu.

Güncellenme: 14:17, 27/08/2013
İspanyol kadınlarının gözdesi

İspanya’da Romance Secreto sitesi tarafından yapılan bir ankette Atletico Madrid’in başarılı çalıştırıcısı Diego Pablo Simeone, yeşil sahalardan sonra kadınlarında bir numaralı teknik direktörü oldu.

İspanyol kadınlarının tercihi Simeone.Arda Turan’ında formasını giydiği Atletico de Madrid’in Arjantinli hocası Diego Pablo Simeone, İspanyol bayanlar tarafından La Liga’nın en yakışıklı hocası seçildi.

Barselona’yı çalıştıran Tata ve Real Madrid’in İtalyan teknik direktörü Ancoletti ise listede gerilerde kaldı.

Romance Secreto sitesi tarafından 1100 kadına sorularak yapılan bir ankette ” sizce La Liga’nın en yakışıklı hocası kim” sorsuna bayanların %29’u Simeone cevabı verdi. İspanyol kadınlar ikinci olarak %23 ile Celta de Vigo’yu çalıştıran Luis Enrique’yi yakışıklı görürken Ancoletti katılımcıların %5 oyunu alarak kendisine sonlarda yer bulabildi. Barselona’nın çiçeği burnundaki yeni hocası Tata lakaplı Martino ise Real Madrid’li hocanın gerisine düşerek %4 oy alabildi.

Yayınlanma Tarihi:14:15,