SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tüm dünyanın yakından takip ettiği Gareth Bale transferinde flaş gelişmeler yaşanıyor. İngiliz basını, Bale’in transferinin yatmak üzere olduğunu yazıyor. Ada basınında yer alan iddialara göre, Tottenham Başkanı Daniel Levy, Gareth Bale için yapılan 99 milyon euroluk teklifin tek olmadığını söyledi. İsmi açıklanmayan kulübün, Galli yıldız için bir teklif yaptığı, Tottenham yönetiminin de bu teklif üzerinde düşündüğü belirtiliyor.

M. UNITED YA DA PSG

Bale için yaklaşık 100 milyon euroyu gözden çıkaran kulübün ise Manchester United ya da PSG olduğu söylentiler arasında. Bu gelişmeler üzerine Manchester United’ın yıldız futbolcuyu transfer etme olasılığına verilen oran 1’e 14’den 1’e 6’ya kadar düştüğü öğrenildi.

Bu arada Bale için bir flaş iddia da İngiliz SKY televizyonundan geldi. Marbella’ya tatil yapan yıldız futbolcunun Londra’ya döndüğü iddia edildi.

Yıldız futbolcu, takımı Tottenham’ın hafta sonu oynadığı Swensea maçında da yer almamış, İspanyol devi Real Madrid de Bale’in imza töreni için hazırlıklar yapmıştı. Bale’in Real Madrid formasını giymek istediği de biliniyor.

Yayınlanma Tarihi:16:02,