SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Zokora zamanı

Zokora zamanı

Kukes’te hatasız oynayan Didier Zokora, yeniden göze girdi. Fildişili yıldızın Rizespor’a karşı ilk 11 çıkması bekleniyor.

Transfer dönemi boyunca sayısız problem yaratan, Isparta kampına katılmaya tenezzül bile etmeyen, birçok kulüple görüşen ama beklediği ilgiyi göremeyen Didier Zokora, bu sezon ilk kez Beşiktaş maçı öncesi kadroya alınmıştı. O karşılaşmada ikinci yarı şans bulan Zokora, Kukesi deplasmanında ise ilk 11'de sahaya çıktı. Maçtan 1 gün önce katıldığı basın toplantısında “Kukesi'nin adını bile duymadım” diyen ve Arnavut taraftarların tepkisini çeken Didier Zokora, kusursuz bir performans sergiledi.

AYKUT BANKO

90 dakika boyunca hem savunmaya yardım eden Fildişili, mücadelesiyle alkış aldı. Bu futboluyla yeniden Mustafa Akçay'ın gözüne giren Zokora'nın, Rizespor karşısında sahaya ilk 11'de çıkması bekleniyor. Akçay'ın vazgeçilmezlerinden Aykut Akgün'le beraber görev yapacak Zokora, Colman'ı ise kulübeye yollayacak. Beşiktaş maçında sert faulleriyle tepki çeken Colman, gidişata göre ikinci yarı oynayacak.