SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Elazığspor Teknik Direktörü Trond Sollied, “Galibiyeti getirecek goller bulamadık ama inşallah gelecek maçta 3 puanı alırız” dedi.

Sollied, Kardemir Karabükspor maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, Kardemir Karabükspor’a karşı takım olarak mücadele ettiklerini belirtti.

Rakiplerinin çok iyi mücadele ettiğini, iki defa geriye düştükleri karşılaşmayı eşitlikle tamamladıklarını kaydeden Sollied, “Biraz da şansımız yanımızda olsaydı buradan galibiyetle ayrıldık” diye konuştu.

Bir gazetecini Billica ve Aydın Karabulut’un ilk 18’e alınmamasının nedeni sorması üzerine Sollied, “(Billica için) Çok basit idmana katılamazsanız oyun oynayamazsınız. Kimse takımdan büyük değildir. Aydın’ın ise fit olması lazım, şu anda değil ondan. Fit olmadan maçta oynatmamız doğru değil” yanıtını verdi.

Elazığsporlu Adem Alkaşi ise sahalarındaki ilk maçı oynadıklarını, iki kez mağlup duruma düşmelerine karşın beraberliği sağladıklarını belirterek, gelecek maçta 3 puan almak istediklerini söyledi.