SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Lige 2. haftadan başlayacaktık, bunu söylemiştik. 2. haftadan lige başladık. Biz gücümüzü taraftardan alan bir takımız. Zaman zaman oyun içerisinde takım ritmini yakaladık. Fenerbahçe iyi takım olacak ve en yakın zamanda bunu yapacağız. Eskişehirspor genç ve iyi oyunculardan kurulu bir takım. Eskişehirspor benim için özel bir takım, iyi mücadele ediyorlar. İkinci yarıda başabaş bir mücadele oldu. Her geçen gün daha iyi olup kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz.

Daha tempolu, topa daha çok sahip olan ve rakibine alan vermeyen bir takım istiyoruz. Bu takımı yaratacağımı biliyorum. Daha coşkulu oynamalıyız, Fenerbahçe taraftarlarının istediği o coşkulu takımı yaratacağız.Bunu başaracağımzı biliyorum. Taraftar özlediği Fenerbahçe’ye kavuşacak.

Çok önemli 4 kaleciye sahibiz, Türk futbolu hepsiyle gurur duymalı. Mert, çok önemli yetenek ve iyi bir karakter, önümüzdeki yıllarda Dünya futbolunda bile adından söz ettirebilir. Volkan tartışılmaz, Ertuğrul üzerine düşeni yapıyor, Serkan her zaman hazır. Kaleci yönünden şanslı takımız. Kalecileri kurtarması için oraya koyuyoruz. Bu konuda ki başarısından dolayı Murat hocaya da teşekkür ediyoruz.”

Yayınlanma Tarihi:00:36,