SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bu detay çok konuşulur!

Basketbol Federasyonu, Cenk Akyol ile Naz Aydemir’in evlendiği güne hazırlık maçı koymak istedi. Oyuncuların vetosuyla karşılaşma iptal edildi.

Güncellenme: 09:04, 24/08/2013
Bu detay çok konuşulur!

21 AĞUSTOS'TA Türk sporunun iki başarılı oyuncusu Galatasaray'ın basketbolcusu Cenk Akyol ile Vakıfbank'ın voleybolcusu Naz Aydemir dünyaevine girmişti. Four Seasons'taki  düğün öncesi ortaya çıkan detay çok konuşulacak cinsten.

Gezi Parkı direnişi sırasında bir TV kanalının mikrofonuna konuşmayarak tepkisini dile  getiren hatta basketbol milli takımına bu yüzden seçilmediği konuşulan Cenk Akyol'un  arkadaşları Avrupa Basketbol Şampiyonası hazırlıklarını İstanbul'da sürdürüyordu. Basketbol Federasyonu, 21 Ağustos akşamına özel bir maç koymak istedi ancak 12 Dev Adam, düğüne gideceklerini ve maç yapmak istemediklerini iletiler. Böylece federasyonun  isteği oyunculardan dönmüş oldu.

Davet edildiler ama…

DEFALARCA milli takım forması giyen hatta 2010'da gümüş madalya bile kazanan Cenk  Akyol ile Naz Aydemir'in düğününe TBF Başkanı Turgay Demirel, Genel Sekreter Ali  Özsoy, teknik direktör Tanjevic ve antrenör Nihat İziç davete rağmen katılmadı.