SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bilmece gibi transfer!

Bilmece gibi transfer!

33 yaşındaki forvetin menajeri, “Görüştüğümüz kulüpler var ama Trabzonspor bunlardan biri değil” dese de Gekas’ın ülkesinden gelen haberler, yıldız golcü ile bordo-mavililerin yıllık 1.5 milyon euroya anlaştığı yönünde...

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, mevsim sona ermeden bir forvet oyuncusunu kadroya katmak için çabalıyor. Barrios, Cisse, Toure derken bütün alternatifleri başka kulüplere kaptıran Fırtına, yeniden ilk göz ağrısına döndü. Karadeniz ekibinin Theofanis Gekas ile anlaşmaya vardığı iddia edildi. Akhisar Bld. ile bütün bağlarını kopardığını açıklayan ve şu an istediği kulübe transfer olabileceğini belirten Gekas ile imza aşamasına gelindiğini söyleyen ise Yunanlar… Sentragoal.gr isimli internet sitesi, iki tarafın yıllık 1.5 milyon eurodan el sıkıştığını yazdı. Site ayrıca, yapılacak sözleşmenin 1+1 yıllık olacağını da kaydetti. Ancak AMK'nın ulaştığı Gekas'ın menajeri Anestis Tsetines, kafaları karıştırdı.

‘GAZETELERDEN OKUYORUZ’

Şu anda Gekas ile beraber İstanbul'da olduklarını doğrulayan Tsetines, “Gekas'ın bonservisi elinde. Çeşitli teklifler alıyoruz. Ciddi olarak görüştüğümüz 3-4 kulüp var. Ancak Trabzonspor bunlardan biri değil. Hatta Trabzon ve Gekas hakkındaki haberleri, bizim de basından takip ettiğimizi söyleyebilirim” dedi. Bu sözlere rağmen bordo-mavililerin Yunan golcüyü bitirmeye kararlı olduğu söyleniyor. Kıskaca aldığı hiçbir forvete formayı giydiremeyen yönetimin, bu kez taraftarların yüzünü güldürmeye and içtiği ifade ediliyor.