SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
‘Alex’e de yaptılar!’

‘Alex’e de yaptılar!’

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yuhalanan Emre'yle özel bir görüşme yaptı.

ARSENAL maçında Fenerbahçe tribünlerinin ‘hedef tahtası' haline gelen kaptan Emre  Belözoğlu'na Başkan Aziz Yıldırım'dan destek geldi.

CAS davası için gittiği İsviçre'de maçı otelde izleyen ve taraftarların tepkisini öğrenen Yıldırım dün sabah Emre ve Volkan Demirel ile kulüp binasında mini bir zirve yaptı.

‘Bana da yaptılar'

TAKIMIN içinde bulunduğu durumun konuşulduğu toplantının en önemli gündemi ise  Emre'ydi. Daha önce kaptan Alex'in ve kendisinin de tribünlerden tepki gördüğünü  hatırlatan Başkan, tecrübeli futbolcuya, “Bu tepkiler kötü skorlarda normal. Herkesin başına geldi, en son Kocaman'a da yapıldı. Bugün ıslıklayanlar yarın alkışlayacaklar. Yeter ki  skorları düzeltelim” dedi.

‘Size hiç yakışmıyor'

SON üç resmi maçını kaybeden takımın bir an önce toparlanması gerektiğine dikkat çeken  Aziz Yıldırım, “Türkiye'nin en iyi kadrosunu kurduk. Oynadığınız futbol ve aldığınız saha  sonuçları size yakışmıyor” ifadesini kullandı.

İKİ kaptanın takım arkadaşlarıyla konuşmasını ve bir an önce toparlanmaları gerektiğini  anlatan Yıldırım, “Sizlere güveniyorum. Seri galibiyetlerle üzdüğünüz camiayı sevindirin” dedi.

İRFAN YİRMİBEŞ / AMK