SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bu takıma ne oldu?

5 maçta da gol yiyen, 1 kez kazanan, son 3 maçını kaybeden, 2. yarılarda dağılan, 3 pas yapamayan F.Bahçe’nin bu halini görenler, Yanal’a aynı soruyu soruyor.

Güncellenme: 08:50, 23/08/2013
Bu takıma ne oldu?

Büyük umutlarla teknik direktörlük görevine getirilen Ersun Yanal, resmi maçlardaki performansıyla hayal kırıklığı yaşattı. Sarı-lacivertli takım, Ersun Yanal ile çıktığı 5 resmi maçta sadece 1 kez kazandı; 4 maçta da sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Sarı-lacivertli takım, oynadığı son 3 resmi maçı da kaybederken, bu sezon oynadığı tüm karşılaşmalarda gol yeme başarısı gösterdi. Kanarya, 5 maçta kalesinde 9 gol gördü. Özellikle 2. yarılarda oyundan düşen sarı-lacivertliler, Konya ve Arsenal maçlarının ikinci yarılarında 6 gol yedi.

Ligde rakiplerine 34 maçta 337 şut imkanı tanıyan F.Bahçe, 5 maçta 101 şut çekme imkanı tanıdı. Şimdi camia, Yanal'dan ‘Bu takıma ne oldu?' sorusunun yanıtını bekliyor.

‘BU EKİP İÇİN AYKUT KOCAMAN’A TEŞEKKÜRLER’ DEMİŞTİ!

Ersun Hoca, takımın zamana ihtiyacının olduğunu her mağlubiyetten sonra söylüyor. Fakat Yanal, F.Bahçe'deki ilk açıklamsıyla bunun tam aksi yönünde bir durumdan bahsetmişti. Yanal o gün, “Bu kadar iyi ve hazır bir takım bıraktığı için Aykut Kocaman'a teşekkür ederim” demişti ama işler hiç de iyi gitmiyor!