SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SMS mesajları ve tüm kirli ilişkiler ortalığa döküldü. BZ gazetesi konuyu geniş şekilde işledi. Genç kızın 5 futbolcuyla yaşadıklarını gazeteye anlattığı belirtildi. Futbolculardan birinin evli olduğu ve çocuk odasında, kız kardeşi alt katta oynarken seviştikleri belirtildi.

BİRBİRLERİNE VERDİLER

Futbolculardan biriyle ilk tanışmanın 25 Nisan 2013 günü imza gününde olduğu, ardından onun iki takım arkadaşına genç kızın numarasını verdiği yazıldı. Ayrıca futbolcuların SMS mesajları da ortaya döküldü. Bazı futbolcuların, doğrudan ilişki için görüşmek istediği, bazılarının 1000 Euro'ya farklı cinsel deneyimler önerdiği, birinin de çıplak fotoğrafını istedi, bir başkasının cinsel organının fotoğrafını gönderdiği yazıldı.

EVLİ AMA ÇOK ÇEKİNGEN

Genç kızın “Şimdi çok utanıyorum” dediği ve bir futbolcuya 19 yaşında olduğunu söylediği, futbolcunun kimliğini görmek istediğini ama göstermeden de birlikte olduklarını belirttiği vurgulandı. Genç kız, evli olan futbolcunun ise iki saatlik beraberliğin başında çok çekingen olduğunu, oysa evli olduğu için tecrübeli olması gerektiğini söylediği belirtildi. Hertha Kulübü ise konuyla ilgili gazetelerin sorularını yanıtsız bıraktı. Futbolcuların isimleri ise açıklanmadı. (Sözcü / Frankfurt)

Yayınlanma Tarihi:15:22,