SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Protesto!

Giroud’nun penaltısından sonra Kadıköy karıştı. Taraftarlar önce yönetimi istifaya çağırdı, ardından Emre Belözoğlu’nu hedef aldı. Alex de Souza ise yine unutulmadı

Güncellenme: 08:31, 22/08/2013
Protesto!

HER şey çok güzel başlamıştı Fenerbahçe adına. Sarı-lacivertli taraftarlar avantajlı bir skor  alacaklarını düşünerek gitmişti Kadıköy'e… Beklenen olmadı. İlk yarı golsüz kapansa da sahneye önce Gibbs, ardından Ramsey çıktı.  Giroud'nun penaltı vuruşu sonrası Skor 3-0 olunca tribünlerden “Yönetim istifa” sesleri  yükseldi.

SIRA Emre Belözoğlu'ndaydı. Takımın, tel tel döküldüğü son dakikalarda tribünleri terk  etmeye başlayan futbolseverler, farklı mağlubiyetin faturasını bir anlamda Emre'ye çıkardı.  Kendisi gibi ıslıklanan Raul Meireles'in etkisiz kalışı ve sık sık yapılan pas hataları üzerine  takım arkadaşlarına sinirlenen kaptan bir hayli gerildi. Maçın bitiminde ıslıklar arasında koşarak soyunma odasına giden Emre kimseyle konuşmadı.

Alex unutulmadı!

YÖNETİMİN istifaya davet edilmesinin dışında başka bir tezahürat daha tribünlerden  yankılandı. Taraftarlar geçtiğimiz sezon haksız bir şekilde gönderildiğini düşündükleri Alex de Souza'nın adını uzun süre tekrarlayarak yönetime mesaj yolladılar. 

İrfan YİRMİBEŞ / AMK