SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ezersin sen!

Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Trabzonspor, bugün deplasmanda Kukesi'yle play-off turunda karşı karşıya geliyor. Saat 20.30'daki karşılaşma Kanal D'den naklen yayınlanıyor.

Güncellenme: 08:07, 22/08/2013
Ezersin sen!

Ve Trab­zons­por, bu­gün Av­ru­pa Li­gi’nde tur için sa­ha­ya çı­kı­yor. Sü­per Lig’e Be­şik­taş kar­şı­sın­da al­dı­ğı mağ­lu­bi­yet­le baş­la­yan bor­do-ma­vi­li­ler, bu­gün­kü Ku­ke­si mü­ca­de­le­sin­de mo­ral ara­ya­cak.

Mus­ta­fa Re­şit Ak­çay’ın öğ­ren­ci­le­ri, Ar­na­vut­luk’ta za­fer için sa­ha­da­ki ye­ri­ni ala­cak. Kri­tik 90 da­ki­ka, TSİ 20.30’da baş­la­ya­cak. Qe­mal Sta­fa Sta­dı’nda­ki mü­sa­ba­ka­da Bul­gar ha­kem Sta­nis­lav To­do­rov dü­dük ça­la­cak. Trab­zons­por, ge­le­cek haf­ta­ki rö­vanş kar­şı­laş­ma­sı ön­ce­sin­de avan­taj­lı bir skor al­mak adı­na sa­ha­da ter dö­ke­cek. Tem­sil­ci­miz bu tu­ru geç­me­si ha­lin­de, Av­ru­pa Li­gi’nde adı­nı grup­la­ra yaz­dır­ma­yı ba­şa­ra­cak.

MAÇ YAYINI

Büyük kar­ga­şa­ya ne­den olan ya­yın kri­zi de dün çö­zül­dü. Ar­na­vut­luk’ta ya­şa­nan sı­kın­tı­lar se­be­biy­le, mü­sa­ba­ka­nın can­lı ya­yın­lan­ma­ma­sı gün­de­me gel­di. An­cak son an­da ku­ru­lan te­mas­lar so­nu­cun­da, mü­ca­de­le­yi Ka­nal D’nin nak­len ek­ran­la­ra ge­ti­re­ce­ği açık­lan­dı.

FIRTINA’DA EKSİK ÇOK

Trabzonspor’da bugünkü zorlu Kukesi sınavı öncesinde eksikler can sıkıyor. Sakatlıkları bulunan Malouda, Bosingwa ile Giray Kaçar bugün forma giyemeyecek. Ayrıca Dinamo Minsk mücadelesinde kırmızı kart gören Gustavo Colman da cezası nedeniyle görev alamayacak. Teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, 18 kişilik maç kadrosunu 3 kaleciyle tamamlayacak.

“İNANDIK, KAZANACAĞIZ”

Bordo-mavililerin 1 numarası Onur Kıvrak, Kukesi mücadelesinin telafisi olmadığını söyledi. Başarılı eldiven, “Ligde şanssız bir yenilgi aldık. Ancak buna fazla takılmıyoruz. Önümüzdeki Kukesi maçı çok daha önemli. Çünkü böyle maçların telafisi olmaz. Galibiyete inanıyoruz ve kazanacağız. Taraftarlarımız bize güvensin” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:00:45,