SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İşte TFF’nin teklifi!

İşte TFF’nin teklifi!

Milli Takım'ın başına getirilmesi beklenen Fatih Terim, TFF Başkanı Demirören ile bir görüşme gerçekleştirdi. NTVSpor'un haberine göre, görüşmede Fatih Terim'e 1 yılı G.Saray ve Milli Takım olmak üzere 4 yıllık sözleşme teklif edildi.

Abdullah Avcı’nın istifasının ardından boşalan Milli Takım teknik direktörlüğüne getirilmek istenen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bu sabah TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmeye, TFF Başkanvekilleri Ufuk Özerten ve Servet Yardımcı da katıldı. Demirören’in evine 08.20’de Göksel Gümüşdağ da giriş yaptı. Son olarak saat 08.30’da Fatih Terim eve giriş yaptı. Konukları kapıda Yıldırım Demirören’in eşi Revna Demirören karşıladı.

Yıldırım Demirören, Ufuk Özerten, Servet Yardımcı ile G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim’in katıldığı “milli zirve” yaklaşık 1 saat 45 dakika sürdü. Fatih Terim, 10.15’te Yıldırım Demirören’in evinden ayrıldı.

NTVSPOR’UN HABERİNE GÖRE, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim’e 4 yıllık sözleşme teklif etti. Sözleşme, 1 yılı hem G.Saray hem Milli Takım, 3 yılı da Milli Takım antrenörlüğünü kapsıyor.