SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uçuran Hollandalı

Terim’in yeni sezonda en güvendiği isimlerden Wesley Sneijder 38 derece ateşe rağmen özveri gösterdi, serum yedikten sonra sahaya çıktı. Hastalıktan kurtuldu,. 1 gol 1 asistle Antep’i hasta etti.

Güncellenme: 08:28, 20/08/2013
Uçuran Hollandalı

Sneijder dün kendi hikayesini kendisi yazdı. Öğlen saatlerinde Florya'da ateşi 38 dereceye kadar yükseldi. İmparator ona “Bugün seni dinlendireyim” dedi. O ise “Oynamak istiyorum” yanıtını verince Hollandalı için seferberlik ilan edildi. Ateş 37 dereceye düşürüldü. Sneijder karşılaşma öncesi aldığı serumun etkisini gördükten, teknik heyet ve doktorlar ile konuştuktan sonra ilk onbirde yerini aldı.

Uzun bir süre futbol oynayamadığı için geçtiğimiz sezon taraftardan süre istemişti Sneijder. Süre doldu, Sneijder sezona fırtına gibi başladı…

SİNYALİ VERMİŞTİ

Shrewsbury'de farkı açtı, Notts County'ye golünü attı. Malaga ağlarına bıraktığı top ise ayakta alkışlandı. 2012-13'te Ordu, Kayseri ve Karabük ağlarını sarsan Sneijder sezon öncesi attığı 3 gole dün bir gol daha ekledi.

ŞIK PAS ŞIK GOL

Orta sahada kaptığı müthiş top sonrasıyla arkadaşlarını coşturdu. Burak ve Drogba'nın art arda şık paslarını golle noktaladı. Burak'ın penaltı golü öncesi düşürülmesini sağlayan pası veren Sneijder'den başkası değildi.