SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Terim için flaş iddia!

Hem G.Saray’ı hem de Milliler’i çalıştırması istenen Fatih Terim’in vereceği yanıt merak konusu. Ancak sarı-kırmızılı yönetim bu girişimden habersiz...

Güncellenme: 01:50, 20/08/2013
Terim için flaş iddia!

Son günlerde iyice yükselmeye başlayan “Fatih Terim A Milli Takım'ın başına geçiyor” söylentileri gerçek mi oluyor… Abdullah Avcı'nın aldığı başarısız sonuçların ardından bu görevi zamanında iyi bir şekilde yerine getiren İmparator göreve çağrılıyor. TFF Başkanı Yıldırım demirören, başarılı teknik adamın kapısını çalmaya hazırlanıyor. Bu haberi yakın çevresinden haber alan Fatih Terim'in vereceği yanıt ise merak konusu. Daha önce A Milli Takım'ı çalıştırırken, Adnan Polat başkanlığındaki G.Saray'dan teklif alan ve iki takımı birlikte çalıştırmaya sıcak baktığını belirten İmparator bakalım bu kez nasıl bir yanıt verecek.

YÖNETİM NE DİYECEK?

Ancak buradaki en önemli sorunlardan birisi yine G.Saray Başkanı Ünal Aysal ve TFF Başkanı Yıldırım Demirören arasındaki iletişim sıkıntısı. Terim'e sarı-kırmızılılardan habersiz bir şekilde ulaşmaya çalışan TFF'nin bu hareketi karşısında sarı-kırmızılı yönetimin vereceği tepkinin ne olacağını zaman gösterecek. Daha önce iki taraf kontenjan nedeniyle karşı karşıya gelmişti.

Egehan ŞENGÜL / AMK

Yayınlanma Tarihi:00:57,