SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’dan ‘danışman’ açıklaması

Galatasaray resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlanarak, Başkan Ünal Aysal'ın herhangi bir danışmanı olmadığı belirtti.

Güncellenme: 16:51, 20/08/2013
G.Saray’dan ‘danışman’ açıklaması

Galatasaray resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;

Bazı yayın organlarında yapılan haber ve yorumlarda muhtelif şahıslar ‘Başkan Ünal Aysal'ın danışmanı' şeklinde tanıtılmaktadır. Daha önce bu konuda yaptığımız açıklamalara rağmen bu uygulamanın devam etmesi üzerine yeni bir açıklamanın yapılması ihtiyacı hasıl olmuştur.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Ünal Aysal'ın Galatasaray ile ilgili konularda uzmanlığına başvurduğu ve ücret mukabili çalışan hiçbir danışmanı bulunmamaktadır. Sayın Ünal Aysal Kulüp yönetiminde beraber çalıştığı arkadaşları, her birinin görev, yetki ve unvanları belli olan Kulüp profesyonel çalışanları ve Galatasaray camiasının her fırsatta birikimlerini cömertçe kendisiyle paylaşan üstün insan sermayesi ile Galatasaray Spor Kulübü'nün yönetimi görevini sürdürmektedir.

Bundan sonra yapılacak haber ve yorumlarda bu hususa dikkat edilmesini ve hiçbir şahsın bu tarz unvanlarla tanıtılmamasını tüm basın emekçilerinden ve spor dünyasından rica ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü