SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Temsilcimiz Fenerbahçe ile yarın Şampiyonlar Ligi play-off turu ilk maçında karşılaşacak olan Arsenal’de bu zorlu maç öncesi teknik direktör Arsene Wenger basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Futbolcularına sonuna kadar güvendiklerini söyleyen tecrübeli teknik adam, “Oyuncularıma sonuna kadar inanıyorum. İstediklerimizi gerçekleştirmek için uzun bir vaktimiz var. Fenerbahçe çok tecrübeli bir takım. Rakibimizi iyi tanıyoruz. Kuyt, Meireles, Yobo gibi isimler var. Sow ve Alves’i de iyi tanıyoruz. Neredeyse bütün oyuncuları tanıdığımız söylenebilir.fakat biz de kendimizi en üst seviyedeki oyunumuza hazırlıyoruz. Kaybetmek istemiyoruz, topa daha fazla sahip olmak istiyoruz. Son maçta bu böyleydi ama kaybettik.Biz oynadığımız her maçı kazanmaya çalışıyoruz. Yarın da tavrımız bu olacaktır. Çıkarabileceğimiz en iyi oyunu oynamaya çalışıyoruz. Arsenal olarak bugüne kadar Avrupa’nın birçok yerinde ateşli stadyumlarda futbol oynadık, yine aynısını yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan basın toplantısında takımın transfer politikası ile ilgili soru soran gazetecilere ise Arsene Wenger sert bir üslupla karşılık verirken, sadece maç ile ilgili konuşmak istediğini söyledi.

 

 

Yayınlanma Tarihi:20:22,