SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
CAS seferi bugün

CAS seferi bugün

21 ve 22 Ağustos’ta savunmasını yapacak olan F.Bahçe, 2 yıl men cezasının kalkmasını isteyecek. 30 kişilik tanık grubuyla birlikte İsviçre’ye uçacak olan Kanarya için karar 28’inde açıklanacak...

F.Bahçe Yönetimi, CAS'ta savunma yapmak için bugün İsviçe'nin Lozan kentine çıkarma yapacak. 21-22 Ağustos tarihinde savunma verecek olan Kanarya'da kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın yanı sıra çok sayıda yönetim kurulu üyesi de sarı-lacivertli kulübün geleceğini yakından ilgilendiren dava için İsviçre'ye gidecek. Yaklaşık 30 tanığın da F.Bahçe kafilesinde yer alacağı belirtildi.

Martens savunacak

Bu isimler arasında şike yaptığı gerekçesiyle cezalandırılan tek futbolcu olan İbrahim Akın'ın yanı sıra Mehmet Yıldız, Korcan Çelikay, Serdar Kulbilge, Turgut Şahin, Ümit Aydın, Murat Öztürk, Erdem Konyar, Mehmet Ali Bilen olacak. Yönetim CAS'tan, cezanın kaldırılması yönünde talepte bulunacağı belirterek, CAS'ta gerçek bir spor yargılaması yapılacağını, suçsuz olduklarını yapacakları savunmayla kanıtlayacaklarını belirtti.

Kanarya’daki CAS davasında Martens hukuk bürosu, F.Bahçe'nin hukuktan sorumlu yöneticisi avukat Deniz Tolga Aytöre ile avukat Ayhan Çopuroğlu savunacak.