SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’nin genç yıldızı Salih Uçan’a nazar değdi. HABETÜRK gazetesinden Ahmet Selim Kul’un haberine göre, Torku Konyaspor maçında kötü bir görüntü çize Salih’in soyunma odasına döndükten sonra yaşadıkları teknik heyeti şok etti. Habere göre, tüm vücudu kabaran genç oyuncu için hemen doktor Burak Kunduracıoğlu devreye girdi.

Oyuncunun alerji olduğunu fark eden Kunduracıoğlu, Salih'e hemen bir şişe serum bağladı. Serum sonrasında kabarıkları geçmeye başlayan Salih Uçan otobüse giderken sol kolundaki damar yolu dikkat çekti. “Neden alerji olduğumu bilmiyorum” diyen Salih'in maç içinde fizik olarak güçsüz gözükmesinin bu olup olamayacağı ise hem teknik heyetin hem de sağlık ekibinin aklında soru işareti yarattı. Salih'in neye karşı alerjisi olduğunu sağlık ekibi de çözemezken yaşanan bu olay herkesi şaşkına çevirdi.

ŞÜPHELENİLEN SEBEPLER

  • Salih maçta üst üste top kayıpları yaşadığı için stresten böyle bir şey yaşamış olabilir.
  • Konya'da soyunma odaları oldukça kötü durumdaydı. Hatta devre arasında futbolcular havasızlıktan sahaya 5 dakika erken çıktı. Soyunma odasındaki kötü koşullar sebebiyle olabilir.
  • Zemin için kullanılan bir ilaçtan dolayı kaynaklanmış olabilir.
  • Maçtan önce yediği herhangi bir şeyden dolayı olabilir.