SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü, Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında Trabzonspor’la oynanan ve 2-0 kazanılan maça taraftarların gösterdiği ilgi nedeniyle bir teşekkür mesajı yayımladı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Büyük Beşiktaş taraftarı, 2013-2014 sezonu ilk maçında yine büyüklüğünü sergiledi, ’12. adam’ olduğunu bir kez daha gösterdi” denildi.

Yönetim kurulunun yeni sezon öncesi tüm taraftarlara kombine kart alma, lisanslı ürünlere sahip çıkma ve tribünleri ailece doldurma çağrısının, Atatürk Olimpiyat Stadı’ndaki sezonun ilk maçında karşılık bulduğu kaydedilirken, şu ifadelere yer verildi:

“Tribünleri dolduran gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine onbinlerce Beşiktaşlı, mücadeleyi karnaval havasına çevirerek takımımızın sahadan 2-0 galip ayrılmasında büyük etki yaptı. ’12. adam’ hüviyetine bürünen büyük Beşiktaş taraftarı, Beşiktaş-Trabzonspor mücadelesindeki tavrı ile hem takdiri hem de alkışı hak etti. Önemli bir dönemeçten geçmekte olan kulübümüz, taraftarımızın bu sevgisi, ilgisi ve desteği ile her zorluğu aşacak, onlara zaferler yaşatmak için var gücüyle çalışacaktır. Büyük taraftarımıza teşekkürlerimizle.”

Öte yandan, kulübün lisanslı ürünlerine yönelik yüksek ilgi nedeniyle de taraftarlara ayrıca teşekkür edildi.