SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manu için flaş iddia

Portekiz'in Correio da Manha gazetesi, Beşiktaş'la sözleşme yenilemeyen Manuel Fernandes'in Benfica'da futbol hayatına devam etmek istediğini ileri sürdü.

Güncellenme: 19:36, 18/08/2013
Manu için flaş iddia

Portekiz’in Correio da Manha gazetesi, Manuel Fernandes’in, Beşiktaşlı yöneticilerle sözleşme yenilemesi ile ilgili yaptığı toplantıda gönlünün Benfica’da futbol hayatına devam etmek istediği mesajını verdiğini yazdı.

Gazete ayrıca, Fernandes’in yöneticilere Türkiye’de futbol oynadığı sürece ne Galatasaray ne de Fenerbahçe ile sözleşme imzalamayacağı sözünü de verdiğini belirtti. Buna karşılık Fernandes’in, Beşiktaş kulübünden ayrılması için kolaylık beklediğini vurgulayan gazete, Benfica’nın da bu transfere yeşil ışık yaktığını iddia etti.

Bu arada hazırlık maçlarında iyi bir performans sergileyemeyen Benfica’nın tek kurtarıcısının Fernandes olacağı belirtildi. Desporte gazetesi, Benfica Teknik Direktörü Jorge Jesus’un, Matic’in takımdan ayrılmasının ardından orta sahaya adam aradığını, Fernandes’in de bu boşluğu doldurabilecek önemli bir aday olacağını vurguladı.

DHA

Yayınlanma Tarihi:19:33,