SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Fernandes’i bırakmayız’

Özen, geleceği belirsiz Portekizli için, “Başkan ve Bilic kalmasını istiyor, Manu da burada mutlu. Ben de sözleşme uzatılması taraftarıyım” dedi.

Güncellenme: 10:37, 17/08/2013
‘Fernandes’i bırakmayız’

İmza töreninin yıldızı Önder Özen'di. Basın mensuplarından yoğun sorular alan tecrübeli futbol adamı şunları söyledi: “Beşiktaş taraftarı takımı nerede olursa gelir. Takımda kalbiyle çalışan bir teknik adam ve kalbiyle oynayan oyuncular var. Olimpiyat Stadı'nı doldurmak kolay değil ancak taraftarların stadı boş bırakacağını düşünmüyorum. Özellikle Fernandes'in takımda kalması konusunda başkanın ve Bilic'in çok büyük isteği var. Ben de bir an önce Fernandes'in sözleşmesinin uzatılması taraftarıyım. Fernandes de ‘Burada olamaktan çok mutluyum' diyor. Bilic, Almeida gibi bir oyuncuyu kaybetmek istemiyor ama bunu zaman gösterecek” dedi.

RONALDİNHO OCAĞA KALDI

Transferi gündemdeki Ronaldinho için de konuşan Önder Özen şunları söyledi: “Kulübü Ronaldinho'yu bırakmak istemiyor. A.Mineiro taraftarları da kulübe Ronaldinho'nun sözleşmesinin uzatılması konusunda büyük baskı uyguluyor. Ocak ayında sözleşmesi bitecek. Şimdi koparmak oldukça zor. Büyük takımlar ürünleştirme çalışmalarına çok ağırlık verdi. Ocak ayında ne olur bilemem.”

Yayınlanma Tarihi:08:58,