SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıllık bedelleri el yakıyor

Kadroda yer bulmaları zor olan Krasic, Yobo, M.Topuz, Selçuk, Serdar ve Holmen’in sözleşmelerinin 1 yıllık bedelleri, bir dünya yıldızı parası

Güncellenme: 08:51, 16/08/2013
Yıllık bedelleri el yakıyor

F.Bahçe'de büyük bir kadro şişliği bulunuyor. Satılmak istenen Krasic topa ayağını sürmüyor, Yobo Alves'ten ve yeni yabancı kuralından sonra tribüne bakıyor. Mehmet Topuz, Gökhan'ın dönmesinin ardından tamemen taca çıkacak, Selçuk kalabalık orta sahada kaç dakika oynayacak? Serdar tanınan şansları değerlendiremedi, Semih Şentürk idmanlara alınmıyor, Holmen'e lisans bile çıkmadı.

Bu özeti geçtikten sonra bu 6 isme sırf bu sene için ödenecek garanti paranın 10.95 milyon euro olduğunu hatırlatalım. Tabii bu oyuncuların sözleşme süreleri, ödenen bonservisleri de düşünüldüğünde rakam 50 milyon euroya yaklaşıyor.

KOCAMAN UZATMIŞTI

Ve işin en kötü tarafı Yobo ve Krasic'in geçen yıl alınmış olması, M.Topuz ve Selçuk'un Aykut Kocaman'ın gitmeden sözleşmesini uzatmış olması ve Holmen'in lisassının bile çıkarılmamış olması. Yani isimlerin çoğu, kulübe yeni gelmiş olmasına rağmen gönderilmek isteniyor!