SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural, Milli Takım antrenörlüğü hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Radyospor’a bağlanan tecrübeli çalıştırıcı, Türkiye’de iş bulmanın başarı ya da başarısızlıkla alakalı olmadığını düşündüğünü söyleyerek, “Ben Bursaspor hocası olurdum. Daum'dan yana tercih kullanıyorlarsa saygım kalmaz. Tabii seçim senin, Allah yolunu açık etsin ama benim de saygım kalmıyor. Bursaspor birkaç oyuncu sattı para kazandı şu ana kadar, biri de Hakan Şükür. 15-16. sırada aldım Türkiye'nin Milan'ı dedirttim. Türkiye Kupası yarı finali, başbakanlık kupası vs. yaşattım. İmkanların gelişti, bizi tanımıyorsun” diye konuştu.

YILMAZ VURAL İÇİN KAMPANYA BAŞLATTILAR: İŞTE O SİTE

“BİR DENEYİN BAKALIM!”

Türkiye’nin başına getirilmesi için bir kampanya başlatılması hakkında da konuşan Vural, “Halk bizi görüyor, inanıyor. Ama bakıyorsunuz gazetelere başka arkadaşın ismi var. 3-4 kez telaffuz edildi. Hep Mustafa Denizli.. Biz de bir yere, yaşa geldik. Bizlere de bu görev verilmeli. Bir deneyin bakalım” dedi.

“KİMSENİN GÖREVİNDE GÖZÜM YOK”

Abdullah Avcı'nın başarılı olmasını istediğini de ifade eden Vural, “Kimsenin görevinde gözüm yok. 27 sezonu bitirdim. 3 büyük ve milli takımı hep arzu ettim. Bu yeterlilikteyim ama bu sözler bazen yanlış anlaşıldı. Ancak böyle değişimler olunca gündeme  gelmemek hoş değil. Milli takımı iyi temsil ederim, yabancı dilim de var, eğitimim de ortada. Türkiye'de 684 resmi maçla en fazla maç yöneten hocasıyım. Mustafa hocadan da Fatih hocadan da fazla” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:15:52,