SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta sezonun başlamasına sayılı günler kala Manuel Fernandes transferinde sıcak gelişmeler var… Her şey Bilic transferinde ön plana çıkan menajer Paulo Barbosa’nın, Beşiktaş'ın kapısını çalmasıyla başladı. Lokomotiv'den yetki alan Barbosa, Fernandes'le görüştü ve senelik 4 milyon Euro'ya ikna etti. Siyah-beyazlılara ise 4 milyon Euro önerdi. Bilic de sözleşmesinin son senesine girecek olan Fernandes’in ayrılığına yeşil ışık yaktı.

CÖMERT TEKLİF

Bir dönem Beşiktaş’ta çalışan ve şu anda menajerlik yapan Erdil Arpacı devreye girip, Beşiktaş'tan yetki alması halinde rakamı çok daha üst seviyeye çekebileceğini söyledi. Yönetimden onay alan Arpacı, Beşiktaş Kulübü’ne tam 8 milyon Euro nakit ve 1 milyon 500 bin euro bonusluk teklifle dönüş yaptı. Arpacı ayrıca pazarlıklarla bu rakamı çok daha üst seviyeye çekebileceğini belirtti. Beşiktaşlı idareciler de Lokomotiv’le masaya oturmak için randevu aldı.

İDARECİLER ARADA KALDI

Ancak ‘4 milyon Euro'ya satılsın' diyen Bilic ‘U dönüşü’ yaptı. Hırvat çalıştırıcı sezonun başlamasına kısa bir süre kala Fernandes’in takımdan ayrılmasına sıcak bakmadığını belirtip, Lokomotiv'in son teklifine karşı çıktı. Bilic’in inadı karşısında şaşkına dönen yöneticilerin nasıl bir tavır takınacağı merakla bekleniyor.

Utkan AYDIN / AMK

Yayınlanma Tarihi:08:51,