SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ı unutamıyor

İskoç kaleci, Chelsea maçındaki atmosfer için endişelenmediğini belirterek, “Beşiktaş cehenneminden sonra Stamford Bridge sessiz kalır” dedi

Güncellenme: 08:56, 14/08/2013
Beşiktaş’ı unutamıyor

1.7 milyon euroya Hull City'ye satılan Allan McGregor, İngiliz gazetesi Yorkshire Post'a Beşiktaş taraftarını unutamadığını anlattı. Premier Lig'in açılış haftasında Stamford Bridge'de Chelsea'ye konuk olacak Hull City'nin flaş transferi McGregor, oldukça ateşli olması beklenen atmosferden etkilenmeyeceğini söyledi. Tecrübeli kaleci Jose Mourinho'nun Chelsea'ye geri dönüş maçındaki atmosfer için, “Beşiktaş'takinin yanından bile geçemez” dedi. İstanbul'da yaşadıkları hakkında tecrübelerini anlatan, taraftarların çok çılgın bir ortam yarattığını anlatan, belirten İskoç eldiven, “Beşiktaş cehenneminden sonra Stamford Bridge sessiz bir yer gibi kalır…”

POLİS GAZ SIKTI

“Oradaki taraftalar gerçekten inanılmazdı. Öyle ki sevgi, bir keresinde sevgi gösterileri nedeniyle stada giderken takım otobüsü bile arıza yaptı. Kendi sahamızda oynadığımız son maçta ise polis taraftarları dağıtmak için biber gazı attı. Otobüs, kalabalıktan stada gidemedi. Açıkçası o ortamı harika buluyordum” diye konuştu. Maç sırasında bağırırken bazen kendi sesini bile duyamadığını anlatan McGregor, Chelsea karşılaşmasını iple çektiğini vurguladı.