SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş taraftarı dikkat!

Beşiktaş'ın büyük maçlarını oynayacağı Atatürk Olimpiyat Stadı, Trabzonspor mücadelesine ev sahipliği yapacak. Stada ulaşımda sorun olmazken, dönüşte taraftarlar zor anlar yaşayabilir.

Güncellenme: 19:23, 14/08/2013
Beşiktaş taraftarı dikkat!

Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında Beşiktaş-Trabzonspor maçına ev sahipliği yapacak olan Atatürk Olimpiyat Stadı’nda ulaşım bilmecesi devam ediyor.

21:45’te başlayacak olan karşılaşma için metroyla M3 Başakşehir-Olimpiyatköy hattında stada ulaşım 16:00’da başlayacak. Karşılaşma bitiminde de M3 hattı stat boşalana kadar açık tutulacak. Beşiktaş kulübü taraftarın ulaşımı için ek seferlerin konulacağını resmi internet sitesinden duyurdu. Ancak İstanbul Ulaşım yetkililerinden alınan bilgiler bu konu hakkında çelişkili bir durum ortaya koyuyor. İstanbul Ulaşım’a göre maç sonunda sadece M3 hattı açık kalacak ve Kirazlı’dan sonra metro ile ulaşım olmayacak. Böylelikle taraftarlar M1 Aksaray-Otogar-Atatürk Havalimanı hattını kullanamayacak. Ligin ilk maçı olması dolayısıyla yüksek sayıda bir taraftar grubunun Olimpiyat Stadı’na gidecek olması düşünüldüğünde siyah-beyazlılar dönüş yolunda ummadıkları bir zorlukla karşı karşıya kalabilirler.

SEMİH KALKAN/AMKSPOR

Yayınlanma Tarihi:17:05,